פסיפיק הולדיגס

נדל"ן בפלורידה - פורט לודרדייל

אם אתם מחפשים השקעות נדל"ן בפלורידה, מומלץ לבדוק את פורט לודרדייל (Fort Lauderdale), עיר בפלורידה הממוקמת לחופו של האוקיינוס האטלנטי, במרחק כ-40 ק"מ ממיאמי. בעיר מתגוררים כ-180,000 תושבים, פורט לודרדייל נחשבת לעיר קיט מובילה ופופולרית בפלורידה, יש בה שלל אתרים תיירותיים מעניינים וכמובן חופי ים מטופחים. פורט לודרדייל מכונה בפי רבים בשם "ונציה של אמריקה" בגלל תעלות המים הרבות החוצות אותה, היא הוכרזה לעיר בשנת 1911, מהווה את בירת מחוז ברווארד, ובשל מיקומה היא נחשבת לחלק מרכזי מהמטרופולין של דרום פלורידה, ולכן מהווה גם יעד למשקיעי נדל"ן בארה"ב.

לפורט לודרדייל היסטוריה מפוארת, האזור יושב לראשונה על ידי בני שבט הטקסטה, במאה ה-18 התיישבו באזור אינדיאנים משבט סמינול, וראשוני המתיישבים הלבנים הגיעו לאזור בשנת ה-20 של המאה ה-19.

בשנת 1838 מייג'ור לודרדייל נלחם בילידים במקום, הקים מצודה הנושאת את שמו, ולאחר מלחמות עקובות מדם החלו מתיישבים לבנים לאכלס את האזור ולודרדייל הפכה לעיר מרכזית בדרום פלורידה.

בתחילת הדרך עסקו המתיישבים בעיקר בחקלאות, בשנות ה-60 של המאה הקודמת העיר הפכה ליעד תיירותי פופולרי, בעיקר בקרב סטודנטים שערכו מסיבות חוף פרועות במקום.

כיום, פורט לודרדייל נחשבת לעיר קיט ונופש פופולרית בקרב שוחרי שיט ובעלי יאכטות, העיר מציעה חיי לילה סוערים ושלל מתקני נופש.

השקעות נדל"ן בפלורידה - בתים ודירות למכירה

לאחר משבר הסאב פריים בשנת 2008 בארה"ב הועמדו נכסים רבים למכירה בלודרדייל ובערים נוספות בפלורידה.

יש מגוון דירות להשקעה בפלורידה ומבחר בתים למכירה במיקומים אטרקטיביים. לודרדייל נחשבת ליעד מועדף בקרב משקיעי נדל"ן בפלורידה בגלל הביקוש הגבוה לנכסים באזור והאפשרות ליהנות מתשואה גבוהה ומעליית המחירים המתמדת במחירי הנדל"ן בעיר.

כאשר מחפשים בתים למכירה בפלורידה מומלץ להתרכז בערים תוססות ומבוקשות כמו פורט לודרדייל. חשוב לציין כי העיר זוכה להגירה חיובית, עשירי ארה"ב רוכשים בעיר בתים ודירות למכירה, בעיקר בשכונות הפאר הקרובות לחוף הים.

למשקיע הישראלי יש הזדמנות יוצאת דופן לרכוש נכסי נדל"ן בפלורידה בערים תוססות ודינמיות כמו לודרדייל. פורט לודרדייל הפכה למוקד השקעות נדל"ן בדרום פלורידה בגלל קרבתה לחוף הים ולמיאמי, ובשל תשתיות התיירות באזור. ניתן לרכוש בתים למכירה במיקומים אטרקטיביים, במחיר של דירת 3 חדרים בתל אביב אפשר לאתר ולרכוש בית פרטי עם גינה ולהשכיר אותו לתקופות קצרות לנופשים המגיעים לאזור.

לחלופין יש משקיעים הבוחרים דירות להשקעה בפלורידה בבנייני מגורים או בקומפלקסים, את הדירות הממוקמות לרוב במרכז העיר ניתן להשכיר לטווח ארוך וליהנות מתשואה קבועה וגבוהה ומאפשרות למכור את הנכס בעוד מספר שנים ברווח גדול.

השקעות נדל"ן בארה"ב - מגמה של עליית מחירים

השקעות נדל"ן בארה"ב מאפשרות למשקיע הישראלי להרוויח היטב ולנתב את כספו לאפיקי השקעות אטרקטיביים מעבר לים. כיום, כאשר השקעות נדל"ן בישראל מניבות תשואה נמוכה, הבורסה מסוכנת בגלל התנודתיות הרבה והריבית במשק אפסית, בפני המשקיע הישראלי נפתחו הזדמנויות חדשות כמו בתים למכירה בפלורידה.

חשוב לציין כי בין השנים 2012-2014 מחירי הנדל"ן צמחו ב-20% באזור, במיקומים אטרקטיביים כמו פורט לודרדייל המחירים ממשיכים לטפס מעלה בגלל איכות החיים הגבוהה בעיר, מוקדי התיירות הרבים והביקוש בקרב נופשים לשכור נכסים באזור, וגם בגלל ההגירה החיובית של תושבים ממעמד סוציו אקונומי בינוני עד גבוה.

לודרדייל הידועה כעיר נופש אטרקטיבית מציעה שפע אטרקציות לנופשים מקומיים מכל רחבי אמריקה ולתיירים מכל העולם.

בין השאר העיר ידועה באתרים תיירותיים כמו מצודת לודרדייל, נמל אברגליידס ממנו יוצאים הקרוזים לקריביים, מוזיאון המדע והתגלית וכמובן חופי הים, מרכזי הקניות המודרניים וחיי הלילה הסוערים בעיר.

כמו כן, העיר מציעה שיט בתעלות הבנויות בסגנון ונציאני, מומלץ לבקר גם במוזיאון הלאומי לאמנות. מהעיר קל להגיע לפארק הלאומי אברגליידס הנחשב לאטרקציה מרכזית באזור. בפורט לודרדייל נכסים רבים למכירה, דירות, בתים ומגרשים, בעזרת צוות המומחים של פסיפיק הולדינגס תוכלו גם אתם להשקיע בנכס נדל"ן באחת הערים האטרקטיביות בפלורידה וליהנות מתשואה גבוהה ומהשקעה ברמת סיכון נמוכה.

Pacific Holdings
השקעות נדל"ן בארה"ב
טלפון: : 03-7282020
פסיפיק הולדינגס | תל אביב
ז'בוטינסקי 7 רמת-גן 5252007
(מגדל משה אביב, קומה 35)
טלפון: : 03-7282020
פקס: 03-5225241
PACIFIC HOLDINGS | LOS ANGELES
6300 Wilshire Blvd #970
Los Angeles, CA 90048
pa@phg2000.com
Direct: (800) 403-3407
Fax-818-988-6695

ניווט

עמוד הבית
אודות
הנהלת החברה
הנהלת ישראל / רמת גן
הנהלת לוס אנג'לס
הנהלת ג'ורג'יה
הנהלת בייג'נג
הנהלת אוקלהומה
הנהלת פלורידה
אמינות
אסטרטגיה
כספי, איצקוביץ ושות' - עורכי דין
תחומי פעילות
רכישה מבנקים
שרותי בנייה ושדרוג
ניהול נכסים
השכרת אחוזות פאר
נדל"ן בארה"ב
בתים למכירה בארה"ב
דירות למכירה בארה"ב
בתים ודירות בקליפורניה
בתים למכירה באטלנטה
מידע למשקיע בג'ורג'יה
נכסים באטלנטה
נדל"ן באטלנטה - הערים שליד
השקעה בנדל"ן באטלנטה
בתים ודירות בפלורידה
דירות בפלורידה: לאודרהיל
פורט לודרדייל - נדל"ן בפלורידה
בתים למכירה במיאמי
השקעות נדל"ן בצפון מיאמי
דירות במיאמי
בתים למכירה במיזורי
בתים למכירה באילנוי
נדל"ן בארה"ב - השקעה בטוחה ומשתלמת
פריחת שוק הנדל"ן בארה"ב ומשבר הסאב פריים
רכישת נכס להשקעה בארה"ב- כל היתרונות למשקיע הישראלי
משפצים את הנכס בהשקעת נדל"ן בארה"ב
נכסים
ההצלחות שלנו
הזדמנויות השקעה יחודיות
נכסים למכירה
נכסים שנמכרו
עיסקאות - Flip
השקעת גרין קארד EB5
נכסים מסחריים
נכסי יוקרה
כל הנכסים
המדריך למשקיע
7 סיבות טובות להשקיע בנדל"ן ארה"ב
כמה עולה לך להחזיק נכס בארה"ב?
באיזה מדינות כדאי להשקיע?
השקעות נדלן בחול
מידע בנושא המיסוי
שאלות ותשובות
הבטים משפטיים של השקעה בנדל"ן בארה"ב
השקעה בנדל"ן מניב ובנכסים מניבים - הסוד להצלחה כלכלית
השקעות נדל"ן בארצות הברית
קרדיט סקור - שיטת ניקוד האשראי בארה"ב
10 הדיברות למשקיע המתחיל
ישראלים שפיצחו את השיטה
איתור נכסים להשקעה בארץ ובעולם
השקעות נדל"ן בארה"ב או בישראל
מילון מונחים - נדל"ן בארה"ב
מדיה
מדיה
Pacific TV
ניוזלטר
כתבו עלינו
כנסים
צור קשר
מודל CMA