פסיפיק הולדיגס

בתים למכירה בארה"ב: קניית נכס שהוא בית

בתים למכירה בארה"ב

שוק הנדל"ן בארה"ב מתחיל להתאושש ומציע שלל הזדמנויות יוצאות דופן למשקיע הישראלי, בדמות דירות למכירה בארה"ב. כיום, הריבית במשק הישראלי נמוכה ולא משתלם להשקיע את הכסף באמצעות הפקדה לתוכניות חיסכון בבנקים או בבורסה התנודתית. ישראלים רבים תרים אחר אפיקי השקעה חדשים ואטרקטיביים. ללא ספק, רכישת בתים  בארה"ב מאפשרת גם למשקיעים עם הון קטן ליהנות מהזדמנות כלכלית שלא תחזור על עצמה בשנים הקרובות, ומאפשרות ליהנות מתשואה גבוהה.

  • כתוצאה ממשבר הסאב פריים בארצות הברית, עוקלו על ידי הבנקים מאות אלפי דירות ובתים פרטיים ברחבי המדינה.

  • הבנקים מעוניינים לממש את הנכסים הרבים לכן אלה מוצעים במחירים נמוכים ואטרקטיביים במיוחד.
  • לאור עליית מחירי הנדל"ן בארץ החלו משקיעים מישראל לחפש אלטרנטיבות ואפיקי השקעה חדשים ומשתלמים.


בעקבות הביקוש הרב לרכישת בתים בארצות הברית, החלו חברות ישראליות לפעול באינטנסיביות בשוק הנדל"ן האמריקאי המתעורר לחיים, באמצעות החברות ניתן לרכוש מגוון בתים למכירה בארה"ב, וליהנות מתשואה גבוהה ומצפי של עלייה משמעותית בערך הנכס.

היכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן בארה"ב למקסימום תועלת מבתים למכירה בארה"ב

רכישת בית בארה"ב למטרת השקעה אינה משימה של מה בכך, מאחר וחשוב להכיר את שוק הנדל"ן המקומי, ואת ההיבטים המשפטיים והיבטי המיסוי הכרוכים בכך.

השקעה בנדל"ן בארה"ב מחייבת משנה זהירות ויש לבחור בקפידה את הנכס תוך מתן דגש על פרמטרים כגון- מיקום הנכס, שכונת מגורים, נתונים סוציו אקונומיים של תושבי האזור, חינוך, ביקוש לשכירות, חוקים מקומיים הנוגעים להגנת הדייר ולפינוי סרבני תשלום, היבטי מיסוי ועוד.

רוב ההשקעות בנדל"ן בארה"ב הן במדינות רצועת השמש, כמו קליפורניה, אריזונה ונוודה שבמערב, ג'ורג'יה ופלורידה במזרח. במדינות אלה ההשקעה משתלמת במיוחד. זאת משתי סיבות משלימות:

  • מחירי הבתים בהן צנחו משמעותית בעקבות המשבר הכלכלי וניתן לרכוש נכסי נדל"ן במחיר אטרקטיבי.
  • אלו מדינות המתאוששות במהירות מהמיתון שתקף את ארצות הברית והביקוש בהן לשכירות הולך וגובר. למרות ההתאוששות הכלכלית, אמריקאים רבים מחפשים פתרונות דיור משתלמים בשכירות, מאחר והם אינם מסוגלים לרכוש בית חדש  בגלל הקושי לקבל מימון בנקאי כתוצאה ממשבר הסאב פריים.

מומלץ לרכוש בתים בארצות הברית באמצעות חברת נדל"ן מובילה, מקצועית ואמינה. החברה מאתרת נכסים במיקומים איכותיים, מנהלת מו"מ יעיל מול הבנק, משדרגת את הנכס ומציעה אותו להשכרה. חברת פסיפיק הולדינגס היא חברת נדל"ן מנוסה וותיקה המעניקה למשקיעים שקט נפשי בזכות מודל השקעה ייחודי בו המשקיע זוכה לתשואה שנתית קבועה מהשכרת הנכס וכן נהנה מעליית ערך הנכס.

תשואה שנתית גבוהה מרכישת בתים למכירה בארה"ב

מומחי נדל"ן המתמחים בהשקעות בארה"ב טוענים מניסיונם המוכח כי ניתן להשיג תשואה שנתית גבוהה של 8-10%. מעבר לתשואה הקבועה יכול המשקיע הישראלי ליהנות מעלייה בערך הנכס, וכך ניתן למכור אותו ברווח גבוה ומשתלם.

חשוב לזכור כי רכישת בתים למכירה בארה"ב אינה דומה לרכישת בית בישראל כיוון שהנכס רחוק ויש להכיר את שוק הנדל"ן האמריקאי כדי לבחור נכסים איכותיים במיקומים מעולים. לשם כך מומלץ לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בכך. חברת נדל"ן מפשטת את התהליך הנדרש לרכישת בתים למכירה בארה"ב.

חברה נדל"ן מקצועית ומובילה מציעה ללקוחותיה תשואה גבוהה ומשתלמת לאורך שנים תוך אפשרות לניהול הנכס ולכל הסידורים הנדרשים מול השוכרים. כך, המשקיע זוכה לשקט נפשי ולמעט ההשקעה אינו נדרש להיות בקשר מול שוכרים או להתמודד עם בעיות תחזוקה ודיירים בעייתיים.

הכלכלה האמריקאית צומחת

אמריקאים רבים אינם יכולים או לא ממהרים לרכוש בתים, לכן יש ביקוש גבוה לשכירות. משקיעים מישראל יכולים לנצל את המחירים הנמוכים על מנת לרכוש נכסים בזול, להשכיר אותם במחיר יחסית גבוה וליהנות מצפי לעלייה בשווי הנכס שבבעלותם.

אחרי שנים ארוכות של מיתון חריף בכלכלה האמריקאית ולאחר משבר הסאב פריים ניתן לרכוש בתים למכירה בארה"ב במחירים אטרקטיביים במיוחד. עם זאת, יש להכיר את שוק הנדל"ן בארצות הברית כדי לרכוש נכסים מניבים המאפשרים ליהנות מתשואה גבוהה. ללא ידע וניסיון בתחום עלול המשקיע לבצע טעויות שיגרמו לו להפסד כספי ולהתמודדות מול שוכרים בעייתיים וקשיים בניהול הנכס מרחוק. לכן, אין לוותר על שירותיה של חברת נדל"ן המתמחה בשוק הנדל"ן האמריקאי ומציעה נכסים זולים במיקומים אטרקטיביים, ניהול שוטף של הנכס והתחייבות לתשואה גבוהה.

מזה עשור שחברת פסיפיק הולדינגס מייצרת רווחים למשקיעי נדל"ן בארה"ב. כבר ב-2004 הוקמה החברה והחלה לרכוש נכסים מצוינים שעוקלו עקב משבר הסאב-פריים. כיום, פסיפיק הולדינגס בעלת ניסיון וידע רב באיתור נכסים אטרקטיביים בערים הנמצאות בתנופת צמיחה כלכלית בארה"ב. נכסים אלו נרכשים עבור המשקיעים במחירים משתלמים מהבנקים האמריקאים, עוברים שדרוג משמעותי ולאחר מכן מושכרים לדיירים איכותיים. כמו כן, שיטת ה-CMA לפיה פועלת חברת פיספיק הולדניגס מציעה למשקיעים רוגע נפשי, כיוון שהחברה נוטלת על עצמה את רוב הסיכון הכרוך ברכישת בתים למכירה בארה"ב.

כמתעניינים ברכישת בתים למכירה בארה"ב למטרת השקעה, הנכם מוזמנים לפנות לחברת פסיפיק הולדינגס המעניקה למשקיע הישראלי שירות מעולה, תשואה גבוהה וראש שקט.

Pacific Holdings
השקעות נדל"ן בארה"ב
טלפון: : 03-7282020
פסיפיק הולדינגס | תל אביב
ז'בוטינסקי 7 רמת-גן 5252007
(מגדל משה אביב, קומה 35)
טלפון: : 03-7282020
פקס: 03-5225241
PACIFIC HOLDINGS | LOS ANGELES
6300 Wilshire Blvd #970
Los Angeles, CA 90048
pa@phg2000.com
Direct: (800) 403-3407
Fax-818-988-6695

ניווט

עמוד הבית
אודות
הנהלת החברה
הנהלת ישראל / רמת גן
הנהלת לוס אנג'לס
הנהלת ג'ורג'יה
הנהלת בייג'נג
הנהלת אוקלהומה
הנהלת פלורידה
אמינות
אסטרטגיה
כספי, איצקוביץ ושות' - עורכי דין
תחומי פעילות
רכישה מבנקים
שרותי בנייה ושדרוג
ניהול נכסים
השכרת אחוזות פאר
נדל"ן בארה"ב
בתים למכירה בארה"ב
דירות למכירה בארה"ב
בתים ודירות בקליפורניה
בתים למכירה באטלנטה
מידע למשקיע בג'ורג'יה
נכסים באטלנטה
נדל"ן באטלנטה - הערים שליד
השקעה בנדל"ן באטלנטה
בתים ודירות בפלורידה
דירות בפלורידה: לאודרהיל
פורט לודרדייל - נדל"ן בפלורידה
בתים למכירה במיאמי
השקעות נדל"ן בצפון מיאמי
דירות במיאמי
בתים למכירה במיזורי
בתים למכירה באילנוי
נדל"ן בארה"ב - השקעה בטוחה ומשתלמת
פריחת שוק הנדל"ן בארה"ב ומשבר הסאב פריים
רכישת נכס להשקעה בארה"ב- כל היתרונות למשקיע הישראלי
משפצים את הנכס בהשקעת נדל"ן בארה"ב
נכסים
ההצלחות שלנו
הזדמנויות השקעה יחודיות
נכסים למכירה
נכסים שנמכרו
עיסקאות - Flip
השקעת גרין קארד EB5
נכסים מסחריים
נכסי יוקרה
כל הנכסים
המדריך למשקיע
7 סיבות טובות להשקיע בנדל"ן ארה"ב
כמה עולה לך להחזיק נכס בארה"ב?
באיזה מדינות כדאי להשקיע?
השקעות נדלן בחול
מידע בנושא המיסוי
שאלות ותשובות
הבטים משפטיים של השקעה בנדל"ן בארה"ב
השקעה בנדל"ן מניב ובנכסים מניבים - הסוד להצלחה כלכלית
השקעות נדל"ן בארצות הברית
קרדיט סקור - שיטת ניקוד האשראי בארה"ב
10 הדיברות למשקיע המתחיל
ישראלים שפיצחו את השיטה
איתור נכסים להשקעה בארץ ובעולם
השקעות נדל"ן בארה"ב או בישראל
מילון מונחים - נדל"ן בארה"ב
מדיה
מדיה
Pacific TV
ניוזלטר
כתבו עלינו
כנסים
צור קשר
מודל CMA