פסיפיק הולדיגס

משפצים את הנכס בהשקעת נדל"ן בארה"ב

ישראלים רבים החלו להשקיע בנדל"ן מעבר לים, כאשר נדל"ן בארה"ב נחשב לאפיק ההשקעה האטרקטיבי ביותר, כל עוד עושים זאת בעזרת חברה מקצועית ואמינה בעלת ניסיון עשיר וידע רב בשוק המקומי. השקעות נדל"ן בארה"ב נחשבות למשתלמות ביותר מאחר וניתן לרכוש נכסים במיקומים אטרקטיביים ובמחירים משתלמים.

לאחר משבר הסאב פריים בארה"ב נותרו בידי הבנקים נכסים רבים העומדים כיום למכירה, עם זאת מומלץ לרכוש באמצעות פסיפיק הולדינגס נכסים משופצים אותם ניתן להתחיל להשכיר מיד, כאשר החברה דואגת למצוא שוכרים אמינים ומנהלת את הנכס במקצועיות ובשקיפות מלאה כלפי המשקיע.

מסלולי רכישה אטרקטיביים למשקיע הישראלי בנדל"ן אמריקאי

חברות רבות מציעות דירות ו/או בתים למכירה בארה"ב, רוב החברות מאתרות נכסי נדל"ן במיקומים שונים ומציעות אותו למכירה כפי שהוא. חברת פסיפיק הולדינגס מציעה שני מסלולי השקעה עיקריים למשקיע הישראלי, ניתן באמצעות החברה לרכוש בתים או דירות למכירה במדינות בהם יש ביקוש גבוה להשכרה לטווח ארוך. החברה מציעה למשקיעים לרכוש באמצעותה נכס משופץ ומושכר, כאשר החברה גובה 10% דמי ניהול מדמי השכירות הנגבים מהשוכר.

אפשרות נוספת היא לרכוש נכס במודל ה-CMA, כלומר קניית נדל"ן בארה"ב במיקומים אטרקטיביים, כל הנכסים משופצים ומושכרים, המשקיע זוכה לתשואה קבועה וגבוהה לתקופה של ארבע שנים, הנכס נרשם בטאבו על שם המשקיע, והחברה דואגת לניהול מקיף שלו.

מצב הנכס להשקעה בעת הרכישה

ראוי לציין כי שוק הנדל"ן בארה"ב מציע הזדמנויות שלא יחזרו על עצמן בעתיד הקרוב, לאחר משבר הסאב פריים נותרו הבנקים עם נכסים רבים אותם הם מעוניינים למכור כדי להשיב את כספם. רכישת נדל"ן בארה"ב אינה דבר של מה בכך בגלל גודלה של המדינה, ההבדלים המשמעותיים בענף הנדל"ן המקומי בהשוואה לישראל, ענייני מיסוי ועוד.

כאשר רוכשים נכס כמו בתים למכירה בארה"ב יש לבדוק את הנכס בקפידה מאחר ונכסים רבים מוזנחים, חלקם עמדו שוממים במשך שנים ארוכות לכן ההזנחה פשטה בהם ויש לשפץ אותם. בעוד חברות נדל"ן רבות מציעות למשקיע הישראלי לרכוש את הנכס במצבו הקיים, חברת פסיפיק הולדינגס מציעה מודל השקעות נדל"ן בארה"ב אטרקטיבי בהרבה, החברה מאתרת נכסים במיקומים בהם יש ביקוש גבוה להשכרה על ידי אוכלוסייה ממעמד סוציו אקונומי בינוני עד גבוה, החברה מאתרת נכסים איכותיים בהם אין צורך בהשקעה גבוהה כדי לשפץ את הנכס ולהשכירו.

חשוב להדגיש כי ענף הנדל"ן בארה"ב שונה, על המשכיר חלה חובה לדאוג לתחזוקה שוטפת של הנכס, לכן מעבר לעלויות השיפוץ החד פעמי יש לממן גם הוצאות שוטפות לתיקון בעיות בדירה או בבית, עם זאת המשקיע הישראלי גר רחוק לכן מומלץ לבחור חברת ניהול איכותית ומקצועית שדואגת לטיפול מהיר בכל הבעיות בנכס ומעדכנת את המשקיע בארץ.

מה כולל שיפוץ הנכס בארה"ב?

שיפוץ נכס כולל עבודות צבע, חשמל, נגרות, אינסטלציה, ריצוף, איטום ועוד. בבתים רבים יש שטיחים מקיר לקיר, במידת הצורך יש להחליפם. חשוב לזכור כי מגוון גדול של בתים למכירה בארה"ב עשויים מעץ, יש לדאוג לשיפוץ הנכס ולעבודות איטום כדי להימנע מבעיות רטיבות, נזילות והצפות. בעת שיפוץ הנכס מתמקדים בשטיחים, בעבודות צבע, בתיקון מכשור חשמלי במטבח ובחדרים, ובעיצוב חדרי השינה.

נכס משופץ זוכה לביקוש גבוה בקרב השוכרים, השיפוץ מעלה משמעותית גם את שווי הדירה או הבית, לכן קל יותר למכור את הנכס וניתן לקבל מחיר גבוה מערך הנכס בשוק הנדל"ן המקומי. בעת רכישת נדל"ן בארה"ב חשוב לבדוק את הנכס ולגלם בהשקעה את עלויות השיפוץ. לכן, לא מומלץ לרכוש נכס זול מדי, לדוגמה בית בשכונה מוזנחת בפריפריה בעלות של 10,000 דולר, כאשר עלות שיפוץ הנכס עשויה להגיע ל-40,000 דולר, בעוד שווי הנכס בשוק הוא כ-25,000 דולר בלבד.

עם זאת, באזורים בהם יש ביקוש גבוה ושוק נדל"ן אטרקטיבי, ניתן בעזרת המומחים של פסיפיק הולדינגס לאתר דירות למכירה בארה"ב במחיר נמוך ממחירי השוק, להשקיע כ-20,000 דולר בשיפוץ או פחות, בהתאם למצבו של הנכס, ולהשכיר אותו לשוכר בטוח לתקופה ארוכה. בפסיפיק הולדינגס מאתרים עבור המשקיעים נכסי נדל"ן משופצים ומתוחזקים היטב, עם זאת נהוג לבצע שיפוץ קל כמו עבודות צבע ותיקון בעיות קלות, כך ניתן להעלות את שווי הדירה או הבית, להשכיר במחיר גבוה יותר, וכאשר מחליטים למכור את הנכס המשקיע יכול לקבל תמורה גבוהה יותר.

Pacific Holdings
השקעות נדל"ן בארה"ב
טלפון: : 03-7282020
פסיפיק הולדינגס | תל אביב
ז'בוטינסקי 7 רמת-גן 5252007
(מגדל משה אביב, קומה 35)
טלפון: : 03-7282020
פקס: 03-5225241
PACIFIC HOLDINGS | LOS ANGELES
6300 Wilshire Blvd #970
Los Angeles, CA 90048
pa@phg2000.com
Direct: (800) 403-3407
Fax-818-988-6695

ניווט

עמוד הבית
אודות
הנהלת החברה
הנהלת ישראל / רמת גן
הנהלת לוס אנג'לס
הנהלת ג'ורג'יה
הנהלת בייג'נג
הנהלת אוקלהומה
הנהלת פלורידה
אמינות
אסטרטגיה
כספי, איצקוביץ ושות' - עורכי דין
תחומי פעילות
רכישה מבנקים
שרותי בנייה ושדרוג
ניהול נכסים
השכרת אחוזות פאר
נדל"ן בארה"ב
בתים למכירה בארה"ב
דירות למכירה בארה"ב
בתים ודירות בקליפורניה
בתים למכירה באטלנטה
מידע למשקיע בג'ורג'יה
נכסים באטלנטה
נדל"ן באטלנטה - הערים שליד
השקעה בנדל"ן באטלנטה
בתים ודירות בפלורידה
דירות בפלורידה: לאודרהיל
פורט לודרדייל - נדל"ן בפלורידה
בתים למכירה במיאמי
השקעות נדל"ן בצפון מיאמי
דירות במיאמי
בתים למכירה במיזורי
בתים למכירה באילנוי
נדל"ן בארה"ב - השקעה בטוחה ומשתלמת
פריחת שוק הנדל"ן בארה"ב ומשבר הסאב פריים
רכישת נכס להשקעה בארה"ב- כל היתרונות למשקיע הישראלי
משפצים את הנכס בהשקעת נדל"ן בארה"ב
נכסים
ההצלחות שלנו
הזדמנויות השקעה יחודיות
נכסים למכירה
נכסים שנמכרו
עיסקאות - Flip
השקעת גרין קארד EB5
נכסים מסחריים
נכסי יוקרה
כל הנכסים
המדריך למשקיע
7 סיבות טובות להשקיע בנדל"ן ארה"ב
כמה עולה לך להחזיק נכס בארה"ב?
באיזה מדינות כדאי להשקיע?
השקעות נדלן בחול
מידע בנושא המיסוי
שאלות ותשובות
הבטים משפטיים של השקעה בנדל"ן בארה"ב
השקעה בנדל"ן מניב ובנכסים מניבים - הסוד להצלחה כלכלית
השקעות נדל"ן בארצות הברית
קרדיט סקור - שיטת ניקוד האשראי בארה"ב
10 הדיברות למשקיע המתחיל
ישראלים שפיצחו את השיטה
איתור נכסים להשקעה בארץ ובעולם
השקעות נדל"ן בארה"ב או בישראל
מילון מונחים - נדל"ן בארה"ב
מדיה
מדיה
Pacific TV
ניוזלטר
כתבו עלינו
כנסים
צור קשר
מודל CMA