פסיפיק הולדיגס

קניית נכס בארה"ב - המדריך המלא למשקיע הישראלי

השקעה בנדל"ן נחשבת לאטרקטיבית במיוחד. לנוכח מחירי הנדל"ן הגבוהים בארץ ומגבלות בנק ישראל על משכנתאות למשקיעים, מחפשים רבים אלטרנטיבות לרכישת נדל"ן בחו"ל. אחת האופציות המשתלמות ביותר היא ללא ספק רכישת נדל"ן בארה"ב, עם זאת רבים מהמשקיעים בישראל חוששים מהנושא בגלל המרחק העצום.

כמו כן, משקיעים בארץ תוהים האם שווה להשקיע בנדל"ן בארה"ב לכן כדאי לכם לקרוא את הכתבה ולהבין מהם היתרונות למשקיע הישראלי שבוחר לרכוש נכס להשקעה בארה"ב באמצעות חברה אמינה, ותיקה ומובילה

האם שווה להשקיע בנדל"ן בארה"ב?

משקיעים רבים מכל העולם החלו לרכוש נכסים להשקעה בארה"ב, ביניהם גם ישראלים רבים. מאחר והריבית במשק הישראלי נמצאת בשפל חסר תקדים ואין טעם להשקיע בתכניות חסכון ארוכות טווח בבנקים, ובגלל שהשקעות בבורסה נחשבות למסוכנות בגלל התנודתיות הרבה, מחפשים משקיעים רבים אפיקי השקעה חדשים ומשתלמים.

  • יש הבוחרים לרכוש נדל"ן בארץ, אך מחירי הנדל"ן הגבוהים והתשואה הנמוכה גרמו למשקיעים רבים לחפש אלטרנטיבה טובה יותר.
  • רכישת נכס להשקעה בארה"ב מאפשרת למשקיע הישראלי לנצל הזדמנות כלכלית משתלמת מאחר ומחירי הנדל"ן בארה"ב זולים בהרבה בהשוואה למחירים הנכסים בישראל, ומעבר לכך ישנם אזורים בהם קיים ביקוש גבוה לשכירות, לכן ניתן ליהנות מתשואה גבוהה ויציבה.

כדאי לדעת כי בעקבות משבר הסאב פריים בארה"ב השוק המקומי הוצף בנכסים למכירה; בשנים האחרונות הכלכלה של ארה"ב מתאוששת במהירות ובמקביל שוק השכירות החל להתעורר, באזורים מסוימים יש ביקוש גדול מהיצע, לכן רכישת נכס נדל"ן באזור זה מאפשר למשקיע ליהנות מתשואה גבוהה, ובהמשך הוא יכול למכור את הנכס ברווח נאה בגלל עליית מחירי הנדל"ן.

סוגי נכסים בארה"ב בהם כדאי להשקיע

יש מגוון נכסים להשקעה בארה"ב, כאשר אטרקטיביות ההשקעה נמדדת לפי סוג הנכס ובעיקר לפי מיקומו.

ניתן להשקיע בנכסים מסחריים, בבתים פרטיים, בדירות ובאחוזות יוקרתיות. חשוב לדעת כי ישנם נכסים להשקעה בכל מדינות ארה"ב, עם זאת נכסים רבים נמכרים לאחר עיקול ולכן יש לשפץ אותם כדי להשכירם או על מנת למכור אותם ברווח.

למשקיע ישראלי שברשותו הון עצמי נמוך יחסית, בטווח של 50,000-100,000 דולר, כדאי לחפש נכסים כמו דירות ובתים פרטיים שהבנקים העמידו למכירה לאחר משבר הסאב פריים. נכסים אלה נמכרים במחיר נמוך ממחיר השוק, ברוב המקרים יש לשפץ אותם ורק לאחר מכן ניתן להשכיר אותם.

מומלץ לרכוש דירות ובתים רק במדינות ובערים בהם יש ביקוש גבוה לשכירות, מדינות בהם הכלכלה יציבה. אין טעם לרכוש נכס להשקעה בארה"ב במיקום לא אטרקטיבי, לדוגמה במדינה בה רבים מובטלים, מאחר ומדובר בהשקעה בסיכון גבוה.

במדינות כמו אטלנטה, פלורידה, ג'ורג'יה, קליפורניה ומיאמי ניתן לאתר עדיין נכסים במחירים זולים, לאחר שיפוץ הנכס קל להשכיר את המבנה וליהנות מתשואה קבועה וגבוהה.

כדי להשקיע באחוזות ונכסים יוקרתיים אחרים חשוב לפנות לחברת נדל"ן המתמחה בכך, מאחר ולא קל להשכיר את הנכסים, וללא חברת ניהול מקצועית עם משרדים בארה"ב, עלול הנכס לעמוד ריק תקופה ארוכה והמשקיע נדרש לממן הוצאות גבוהות כמו גינון, אחזקה, ביטוח, מסים והוצאות נוספות.

קניית נכס בארה"ב - כיצד עובד הקשר עם חברת הניהול?

חלק מהותי מהשקעה מוצלחת של נדל"ן בארה"ב  הוא בחירת חברות ניהול יסודית ואמינה, חברה שמחד, משרתת את האינטרסים של על הנכס, ומאתרת שוכרים איכותיים בעלי הכנסה יציבה ומתחזקת את הנכס כראוי לאורך השנים, ומאידך – בונה קשר ארוך טווח עם השוכרים הממשיכים להתגורר בדירה.

חברת פסיפיק הולדינגס מנהלת בהצלחה נכסי נדלן בארה"ב ובעלי הבתים והדירות להם סייעה באיתור הנכסים מעידים על ניהול אמין, בצורה שקופה, ומבלי שיצטרכו לדבר עם שוכרי הנכס ולו פעם אחת לאחר קניה של דירה או בית, או אפילו לבקש ויזה לארה"ב.

שיטות הניהול של פסיפיק הולדינגס מוכיחות עצמן לאורך השנים. כאשר כל מי שסיים את תהליך קניית הנכס והפך לבעליו נהנה מהפרטים הבאים - 

  • תשואה קבועה, ללא תנודות, הצפויה מראש לאורך השנה כולה. התשואה מתבססת על מחיר השכירות בניכוי ההוצאות הקבועות של הנכס המשולמות על ידי חברת הניהול. ההוצאות השוטפות מורכבות מביטוח על הנכס, הוצאות אחזקה ומיסים.
  • חיסכון בכסף ובזמן כאשר כל שלבי ההשכרה של הנכס, לרבות איתור השוכר, גביית פיקדון לאבטחת תשלום השכירות, ניקיון הדירה בין דיירים ותיקון תקלות באופן שוטף בדירה, ללא צורך לערב את בעל הבית בזוטות.
  • שכר הדירה מגיע לחשבון הבנק בישראל, מדי חודש. כאשר אנו מדברים על "הכנסה פאסיבית" בפסיפיק הולדינגס, אנו מתכוונים לכך. מעבר להשקעה הראשונית בנכס, אין צורך לעשות דבר נוסף על מנת ליהנות מתשואה משתלמת.
לסיכום, כפי שרבים מלקוחותינו מעידים, נכס בארה"ב דורש הרבה פחות מאמץ בניהולו מאשר נכס דומה בישראל.

כמה זמן כדאי להחזיק בנכס?

כאמור, רכישת נכס להשקעה בארה"ב נחשבת למשתלמת כל עוד פונים לחברה מקצועית ואמינה.

יש לאתר נכס במיקום אטרקטיבי עם פוטנציאל גבוה להשכרה לתקופה ארוכה, מומלץ לרכוש נכס בו ההשקעה הראשונית אינה גבוהה.

במידה ורוכשים את הנכס באמצעות הלוואה או משכנתא יש לערוך חישוב מדויק מתי כדאי לממש אותו, וכדי לממש נכסים אותם רוכשים בעזרת הון עצמי פנוי כדאי לעקוב אחרי השינויים במחירי הנדל"ן באזור בו נמצא הנכס, ובהתאם לכך ניתן לקבל החלטה מתי כדאי למכור אותו.

לכן, בחירת חברת ניהול הינה קריטית להשקעה בטוחה, כאשר המשקיע מעוניין למכור את הנכס הוא יקבל יעוץ אובייקטיבי המבוסס על חוות דעת מקצועית, בהתאם לכך ניתן לקבל החלטה נכונה מתי כדאי לממש את הנכס.
Pacific Holdings
השקעות נדל"ן בארה"ב
טלפון: : 03-7282020
פסיפיק הולדינגס | תל אביב
ז'בוטינסקי 7 רמת-גן 5252007
(מגדל משה אביב, קומה 35)
טלפון: : 03-7282020
פקס: 03-5225241
PACIFIC HOLDINGS | LOS ANGELES
6300 Wilshire Blvd #970
Los Angeles, CA 90048
pa@phg2000.com
Direct: (800) 403-3407
Fax-818-988-6695

ניווט

עמוד הבית
אודות
הנהלת החברה
הנהלת ישראל / רמת גן
הנהלת לוס אנג'לס
הנהלת ג'ורג'יה
הנהלת בייג'נג
הנהלת אוקלהומה
הנהלת פלורידה
אמינות
אסטרטגיה
כספי, איצקוביץ ושות' - עורכי דין
תחומי פעילות
רכישה מבנקים
שרותי בנייה ושדרוג
ניהול נכסים
השכרת אחוזות פאר
נדל"ן בארה"ב
בתים למכירה בארה"ב
דירות למכירה בארה"ב
בתים ודירות בקליפורניה
בתים למכירה באטלנטה
מידע למשקיע בג'ורג'יה
נכסים באטלנטה
נדל"ן באטלנטה - הערים שליד
השקעה בנדל"ן באטלנטה
בתים ודירות בפלורידה
דירות בפלורידה: לאודרהיל
פורט לודרדייל - נדל"ן בפלורידה
בתים למכירה במיאמי
השקעות נדל"ן בצפון מיאמי
דירות במיאמי
בתים למכירה במיזורי
בתים למכירה באילנוי
נדל"ן בארה"ב - השקעה בטוחה ומשתלמת
פריחת שוק הנדל"ן בארה"ב ומשבר הסאב פריים
רכישת נכס להשקעה בארה"ב- כל היתרונות למשקיע הישראלי
משפצים את הנכס בהשקעת נדל"ן בארה"ב
נכסים
ההצלחות שלנו
הזדמנויות השקעה יחודיות
נכסים למכירה
נכסים שנמכרו
עיסקאות - Flip
השקעת גרין קארד EB5
נכסים מסחריים
נכסי יוקרה
כל הנכסים
המדריך למשקיע
7 סיבות טובות להשקיע בנדל"ן ארה"ב
כמה עולה לך להחזיק נכס בארה"ב?
באיזה מדינות כדאי להשקיע?
השקעות נדלן בחול
מידע בנושא המיסוי
שאלות ותשובות
הבטים משפטיים של השקעה בנדל"ן בארה"ב
השקעה בנדל"ן מניב ובנכסים מניבים - הסוד להצלחה כלכלית
השקעות נדל"ן בארצות הברית
קרדיט סקור - שיטת ניקוד האשראי בארה"ב
10 הדיברות למשקיע המתחיל
ישראלים שפיצחו את השיטה
איתור נכסים להשקעה בארץ ובעולם
השקעות נדל"ן בארה"ב או בישראל
מילון מונחים - נדל"ן בארה"ב
מדיה
מדיה
Pacific TV
ניוזלטר
כתבו עלינו
כנסים
צור קשר
מודל CMA