פסיפיק הולדיגס

נדל"ן באטלנטה - הערים שליד

העיר אטלנטה היא בירתה של מדינת ג'ורג'יה, והעיר הגדולה והמרכזית בה.

ב-20 השנים האחרונות, מאז קיימה את אירועי אולימפיאדת 1996, העיר צומחת במהרה והופכת להיות אחת הערים המובילות באיכות חיים בארצות הברית - לפי מגזין פורבס של שנת 2004, דורגה העיר במקום החמישי בארה"ב בתחום הזה, והראתה הצלחה גדולה גם בתחומים אחרים. אוכלוסייתה של העיר מונה כ-530,000 נפשות, אך סביבתה ופרבריה כוללים כמעט 6 מיליון.

העיר מתפקדת כמרכז תרבותי ומסחרי, לכל העיירות שמסביב לה. במקביל לצמיחה באיכות החיים, ישנה עלייה גדולה בהשקעות ובבנייה באזור, כך שפיסת נדל"ן באטלנטה הפכה למוצר נחשק מאוד.

אטלנטה היא גם ביתן של כמה מהחברות הגדולות בעולם, כמו קוקה קולה, הום דיפו, UPS ועוד רבות אחרות. בנוסף, שדה התעופה של העיר, הוא אחד העמוסים במדינה, כיוון שהוא נמל הבית של דלתא איירליינס.

השקעה באטלנטה ובסביבתה היא השקעה שעשויה להשתלם מאוד, משום שהעיר ממשיכה לצמוח לשגשג, ומשנה לשנה מושכת עמה יותר ויותר מפרבריה כלפי מעלה. פסיפיק משווקת ומשפצת דירות להשקעה, בעיר אטלנטה ובמספר עיירות צמודות לה, בהן מצאה את הצמיחה ואת התשואה הכי גבוהה למשקיעים. אזור המטרופולין של העיר כולל 28 מחוזות, וכ-140 עיירות וערים.

העיירות בהן החליטה פסיפיק לפעול, הן מריאטה, ג'ונסבורו וסטון מאונטיין, שהתשואות הצפויות בהן, הן הגבוהות ביותר. בהמשך המאמר נסקור בקצרה את אותן העיירות הנפלאות. האזור מתאושש וממשיך לצמוח, אחרי המשבר הכלכלי הגדול של העשור הקודם, וכיום עוד ניתן למצוא בתים למכירה באטלנטה ובסביבתה במחירים טובים, שעשויים לנפק תשואה גבוהה.

שוק הנדל"ן בארצות הברית חווה משבר גדול בסוף העשור הקודם, ובתגובה לכך הממשל פעל, החזיר את השוק למסלול הנכון וקבע תקנות, כדי לנסות ולמנוע את המשבר הבא.

בזכות הצמיחה הגדולה שחווה האזור, ואיכות החיים הגבוהה, העתיד נראה ורוד לשוק הנדל"ן באטלנטה ובסביבתה.

לכן, אם מחפשים השקעה עם תשואה גבוהה, כדאי לחשוב על קניית נכסים באטלנטה ובסביבתה. פסיפיק תיקח אתם למסע למציאת הנכס המשתלם ביותר, ותעזור לכם בנבכי הבירוקרטיה שנלווית לרכישה, כך תוכלו להיות שקטים. כעת נספר מעט על המקומות, שפסיפיק זיהתה אצלם את הפוטנציאל הגבוה ביותר.

דירות באטלנטה - מריאטה 

מריאטה היא העיר הגדולה ביותר במחוז קוב, שבמדינת ג'ורג'יה, והיא ביתם של 59,000 תושבים.

מריאטה, שהוקמה בשנות ה-20 של המאה ה-19, נחשבת לפרבר הכי גדול בסביבת אטלנטה.

העיר מעודדת בשנים האחרונות את התעשייה ואת העסקים בעיר, ואכן ישנה עלייה מתמדת במספר העסקים. עסקי הקמעונאות, מפעלי ייצור, שירותי רפואה ושירותים מדעיים וטכניים, הם העסקים המובילים בעיר, שמעסיקה מעל ל-63,000 עובדים.

ג'ונסבורו

ג'ונסבורו היא עיירה קטנה במחוז קלייטון שנמצא בפרברי אטלנטה, שאוכלוסייתה מונה 4,724, נכון למפקד שנעשה לפני שנים בודדות.

לפרבר הקטן יש חלק חשוב מאוד בהיסטוריה של ארצות הברית, במקום התרחש קרב ג'ונסבורו במלחמת האזרחים האמריקאית, ואף היווה נקודת מפנה בדרך לניצחונו של אברהם לינקולן במלחמה.

העיירה, שמכבדת מאוד את עברה החשוב, מטפחת ומצמיחה את העסקים הקטנים במקביל לשמירה על הבניינים הישנים ועל העבר הטמון בהם.

סטון מאונטיין

העיירה סטון מאונטיין, נמצאת במחוז דקלב ששוכן בפרברי אטלנטה, ומונה 5,802 תושבים, הוקמה גם היא בשנות ה-20 של המאה ה-19.

לצדה של העיירה, נמצא פארק מדהים, בעל אותו שם, והוא מושך אליו המוני תיירים מדי שנה. גולת הכותרת של הפארק ושל האיזור כולו, הוא פסל מרשים, חצוב בסלע, של מפקדי הקונפדרציה במלחמת האזרחים האמריקאית.

העיירה הפכה בשנים האחרונות להיות מוקד לאמנים שונים, שמוצאים את השראתם במקום, ובכך גם אוכלוסייתה נהייתה מגוונת יותר, ומשגשגת יותר.

Pacific Holdings
השקעות נדל"ן בארה"ב
טלפון: : 03-7282020
פסיפיק הולדינגס | תל אביב
ז'בוטינסקי 7 רמת-גן 5252007
(מגדל משה אביב, קומה 35)
טלפון: : 03-7282020
פקס: 03-5225241
PACIFIC HOLDINGS | LOS ANGELES
6300 Wilshire Blvd #970
Los Angeles, CA 90048
pa@phg2000.com
Direct: (800) 403-3407
Fax-818-988-6695